Firmamız Dünyaca ödüllü tasarımları ve 800’ü aşkın ürün yelpazesiyle sektörün yenilikçi markası Bien Seramik Trakya yetkili bayisidir.

Bien Seramik ürün yelpazesinde yer alan, seramik karolar, porselen karolar, desenli karolar, mozaik, 20mm karo ve vitrifiye ürünleri satışını yapmaktayız.

MERMER

En görkemli sarayların, en ulu tapınakların, tarihe şahitlik etmiş hamamların vazgeçilmez parçası, asil ve etkileyici mermer… Damarları ve doğal lekeleriyle her biri ayrı bir hikaye, her parça ayrı bir karakter. Mermeri tercih edenler, onun büyüsünü iyi bilirler..

 

 

MODERN

Sade renkler, sade hatlar, kusursuzluğa adanmış hayatlar… Modern tarzın iddiası sadeliğinde yatar. Siyah, beyaz ve füme tonlarına yoğunlaşır, geometrik form ve desenlerle hareket kazanır. Abartıdan uzak, mesafeli ve kendinden emin bir hava yaratmaktır modernlik…

DOĞAL

En doğal renkler, en sade formlar, özüne sadık tasarımlar… Doğal tarzdan hoşlananlar, doğanın kendine has döngülerinden ve ortaya çıkardığı sayısız mucizelerden ilham alır. Doğal dokuların gücüyle, gündelik hayata uyum ve huzur katmaktan hoşlanır…

AHŞAP

Yüzyıllardır mekanlara sıcaklık katan ahşap, doğanın nefesini yaşam alanlarına taşır. Kendi samimi dünyasını yaratır. Mekanlarında ahşabı tercih edenler, hayatın birçok alanında da doğallığı tercih edenlerdir. Çünkü onlar için doğal olan, zaten kusursuz olandır.

KLASİK

Yaşamdaki seçimlerinde olduğu kadar yaşam alanlarında da klasiği tercih edenlerin kendine has bir karakteri vardır. Ayakları yere basan, sağlam ve güvenilir bir tarzdır onlarınki. Klasik bir mekana girmek, geçmişten getirilen değerlerin hala korunduğunu bilmektir…

BEYAZ

Saflığın ve temizliğin rengi beyaz… Onu sevmek, hislerine güvenmektir. Beyazın bin bir farklı yorumunu görmek, farklı kombinasyonlar denemek ve hayal gücünün sınırlarını genişletmek isteyenler için, beyaz tek bir renk değil, bütün renklere izin veren eşsiz bir seçimdir.

RETRO

Eskinin güven veren renkleri, tanıdık desenleri ve samimiyeti… Retro tarzın müdavimleri için hayatın asıl zenginliği geçmişin izlerinden geçer. Kendini her adımda başka bir dönemde, özel ve adeta büyülü bir mekanda hissetmek isteyenler Retro dokunuşları seçer.

Katalog

Katalog indir