Güven zor kazanılan fakat kaybetmesi çok kolay olan bir olgudur.
İnşaat sektöründe yaptığımız her projede güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olmuştur. Akkardeşler kurulduğu 1995 yılından beri istikrarlı bir büyüme ile müşterilerimize tahsis edebildiğimiz güven duygusunu güçlendirerek korumaktadır.

1995’TEN BERİ EN İYİ BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ

Akkardeşler  kurulduğu yıldan bu yana verdiği hizmetler İnşaat sektörü ile ilgili olmuştur.  Sektörün en büyüğü olmak yerine en iyisi olmak tercihimiz olmuştur.  Sektörde endüstriyel yapı inşaatları Konut inşaatları, , köprü inşaatları ve çelik konstrüksiyon inşaatları yapmaktayız.

ENDÜSTRİYEL YAPI İNŞAATLARI

Fabrika inşaatları, depolama çözümleri,  prefabrik yapılar, mevcut yapıların yenilenmesi konusunda faaliyetler gösteriyor, daha verimli, daha çevreci  ve daha modern çözümler sunabilmek adına mimari gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Endüstriyel yapı inşaatlarında projenin  hızlı ve zamanında teslim edilebilmesi  hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple iyi bir planlama ve projelendirme aşamasının ardın projenin zamam çizelgesi oluşturulur ve ara kontrol noktaları ile zamanında teslim süresini uzatabilecek engellerin ortadan kaldırılabilmesi ya da azaltılabilmesi için önlemler alınmaktadır.

KONUT İNŞAATLARI

Trakya bölgesi’nde hızlı nüfus artışına paralel olarak artan konut ihtiyacı bölgede konut inşaatlarının artışına sebep olmuştur. Hızlı konut üretimi ve yüksek talep sektörde rekabeti doğurmuş ve ortaya çıkan projelerin kalitesinin artışına önemli ölçüde katkıda bulunmuştur. Akkardeşler olarak prensibimiz daha çok bina yerine daha iyilerini inşa etmektir. Tamamladığımız bir çok projeden edindiğimiz tecrübeler ile,   küçük detayların uzun süreli kullanımlarda hayati önem taşıdığını iyi bilmekteyiz.  Zamanında teslim edilebilen, modern ve estetik mimari anlayışı ile inşa edilen projeler öncelikli hedefimizdir.